Uzeninové kytice, Cupcake dorty, Slavnostní dorty, Obložené mísy a jiné

Lahůdky uzeniny, uzeninové kytice, dárkové kazety, Obložené mísy, Slavnostní dorty, Cupcake dorty

Tématické Slavnostní Dorty.

Tématické slavnostní dorty si můžete u nás objednat k slavnostní příležitosti na jakékoliv téma, které si určíte.
Základ dortu je piškotový korpus, jako náplň krém a ovoce. Celý dort je pokryt a modelován z marcipánové hmoty. Příchuť piškotu, krému i ovoce si určíte sami, stejně tak si můžete určit i váhu dortu, a nebo pro kolik osob je dort určen. Ukázky dortů najdete ZDE.

Můžete si objednat slavnostní dort s jakoukoliv vaší fotografií, kterou si přejete na dortě mít a kterou nám doručíte. Fotografie se upraví do podoby tak, aby byl obrázek jedlý.

Podrobnější informace:
Dort: krémový, ovocný s želé, potahovaný modelovací hmotou, čokoládový.
Korpus: piškotový, piškotový s vaječným likérem, mramorovaný, citronový, čokoládový, jádrový (ořechy, mandle), kokosový, kávový.
Náplně: krém čokoládový, vanilkový, likérový, nebo ovocné krémy ananas, kiwi, broskve, jahody, boruvky, či tvarohový krém, smetanový s čokoládou, těžký pařížský, šlehačka, může být i s příchutí, dorty se dají prokládat ovocem.
Potahovací hmota: je mléčná - K2, White Icing, či pravý marcipán..

Realizované Dorty.

Zpět Nahoru

Kam dál.

Zpět Nahoru

Kontakt

Kamenný obchod Lahůdky Uzeniny - Markes
najdete na Branické ulici blízko Branického divadla. Dopravit se k nám můžete autobusem č. 196,197,198,192 ze Smíchovského nádraží výstupní stanice je Branické náměstí. Stačí přejít silnici a projít úzkou uličkou vedle trafiky, přímo před vámi spatříte obchod. Najdete nás ZDE - Mapy.CZ

Pošlete nám vzkaz či dotaz.

Zpět Nahoru